W środę 26 czerwca odbył się w naszym przedszkolu „Festyn Rodzinny”. Wspólna zabawa w ogrodzie przedszkolnym rozpoczęła się od przywitania wszystkich zebranych gości. Następnie mogliśmy podziwiać program artystyczny przygotowany przez wszystkie grupy. Na dzieci i rodziców czekały przeróżne atrakcje tj. dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buzi, tatuaże, zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy oraz kącik foto. Nie zabrakło także punktów gastronomicznych z pysznymi ciastami, watą cukrową i popcornem. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili, zarówno dzieci jak i rodzice w dobrych nastrojach zakończyli ten dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.