Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Radom w oczach dzieci” został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was dużo wspaniałych prac konkursowych. Wszystkie możecie obejrzeć w galerii poniżej. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie od czwartku 09.05.2024r.

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

I miejsce Zuzanna Michalska, 4 lata – Przedszkole Publiczne nr 17 im. Czesława Janczarskiego w Radomiu

II miejsce Helena Radulska, 4 lata – Przedszkole Publiczne nr 5 w Radomiu

III miejsce Maja Gruszka, 5 lat – Przedszkole Publiczne nr 15 w Radomiu

Wyróżnienie: Anna Grzybowska, 5 lat – Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

Wyróżnienie: Michalina Tatar, 6lat – Przedszkole Publiczne nr 15 w Radomiu

Wyróżnienie: Gabriela Będzińska, 6 lat – Przedszkole Publiczne nr 4 im. Juliana Tuwima w Radomiu